Hydroidea

Hydroidea od ponad 15  lat  specjalizuje się w projektowaniu stawów kąpielowych i stawów ozdobnych, które aktualnie zgodne są  z normami FLL oraz wytycznymi IOB i PSNWK. Firma należy do prekursorów w tej branży na polskim rynku. Pierwsze realizacje stawów kąpielowych i oczek wodnych powstawały przy udziale ekspertów pracujących obecnie dla firmy już w latach 90. ubiegłego stulecia. Aktualny dorobek, liczony w setkach zrealizowanych inwestycji, jakość usług na europejskim poziomie oraz  wieloletnie doświadczenie stawiają  Hydroideę w pozycji lidera wśród firm projektowych w dziedzinie architektury wodnej.

Kompleksowa
oferta

Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji: od doradztwa i profesjonalnych badań wody, poprzez nadzór nad wykonawstwem aż po pielęgnację i właściwe utrzymanie zbiorników wodnych. Dostarczamy unikalnych na skalę światową preparatów bakteryjnych oraz substratów mineralnych i wysokowydajnych złóż filtracyjnych

Indywidualne
podejście

Każdą realizację traktujemy indywidualnie, a projekt stawu kąpielowego dostosowujemy do warunków lokalizacyjnych, otoczenia oraz potrzeb i wymagań  klienta.

Praktyczna
wiedza

Projektujemy stawy kąpielowe oraz inne zbiorniki wodne w oparciu o  szeroką wiedzę technologiczną naszych najlepszych specjalistów, uwzględniając szeroko rozumiane założenia ekologiczne.

Czysta
woda

Jako jedyni w Polsce udzielamy gwarancji krystalicznie czystej wody w projektowanych przez nas stawach kąpielowych. Szczególną wagę przykładamy do wyboru właściwego systemu uzdatniania wody, komponentów technicznych i materiału filtracyjnego.

Współpraca
międzynarodowa

Przy realizacji projektów korzystamy z wiedzy i doświadczenia nie tylko polskich ekspertów, ale również wybitnych znawców w tej dziedzinie z zagranicy.

Szeroki
zasięg

Zamówienia na stawy kąpielowe, ekobaseny i stawy ozdobne realizujemy zarówno w Polsce, jak i na terenie innych krajów z różnych stron świata.

Główny
dostawca

Zaopatrujemy w profesjonalny sprzęt i materiały oraz preparaty pielęgnacyjne niemal wszystkie stawy kąpielowe budowane w Polsce.

Własne
laboratorium

Dysponujemy nowoczesnym laboratorium, które pozwala nam na szybkie i dokładne analizy jakości wód stawów kąpielowych i ozdobnych, ekobasenów, oczek wodnych oraz innych zbiorników.

Nasza idea:

Zachować najwyższą jakość
ekologicznych stawów kąpielowych
oraz innych zbiorników wodnych
przy zminimalizowaniu kosztów ich budowy.

Warto wiedzieć, że:

 • Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań
 • Realizujemy projekty niestandardowe
 • Przeprojektowujemy wadliwe lub niefunkcjonalne zbiorniki wodne
 • Jesteśmy producentem ekologicznych preparatów i atestowanych minerałów filtracyjnych do stawów i ekobasenów
 • Posiadamy własną plantację roślin wodnych uprawianych w ubogich w związki azotu i fosforu substratach
 • Współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Naturalnych Wód Kąpielowych i prywatnie jesteśmy jego członkami

Przykładowe realizacje:

 • Staw w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie
 • Pielęgnacja stawu publicznego w Grodzisku Mazowieckim
 • Staw w zespole parkowo-pałacowym w Helenowie
 • Staw dekoracyjny w Wilanowie
 • Zespół stawów wodnych w Białymstoku
 • Pielęgnacje stawów i zbiorników retencyjnych na osiedlach mieszkaniowych w Warszawie

Roman Bloch
prezes zarządu

Hydroidea Sp. z o.o Sp.k.
ul. Szachowa 1 budynek OKW lok. B11
04-894 Warszawa, woj. mazowieckie

tel./fax: 22 610 17 72
mobile: +48 519 619 519
+48 503 503 310

biuro@hydroidea.com